KULLANIM ŞARTLARI

Kullanıcı için Hüküm ve Koşullar

Yürürlük Tarihi: 20 Aralık 2020

Son Güncelleme: 21 Aralık 2020

Lütfen hizmetleri kullanmadan önce bu hüküm ve koşulları okuyun. Hizmetler için geçerli olan kurallar ve koşullardır. Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen hizmeti kullanmayın. Bu hüküm ve koşulları kabul ettikten sonra sizleri hizmetleri kullanmaya davet ediyoruz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyunuz.

Tüm oyunlar, mobil uygulamalar, e2yazilim.com web sitesi ve bunlarla ilgili hizmetler, e2 yazılım ve danışmanlık hizmetlerinin ("Şirket", “e2 yazılım”, "Biz", "Biz" veya "Bizim") mülkiyetindedir ve bu şirkete aittir. Hizmetlere erişim ve kullanım aşağıdaki hüküm ve koşullara tabidir. Koşullar, Kullanıcı ("Siz") ve e2 yazılım ve danışmanlık hizmetleri arasında yasal bir anlaşma işlevi görür.

Gizlilik Politikamıza veya Hüküm ve Koşullarımıza ("Hizmetler") yönlendiren tüm bağlantılar dahil olmak üzere e2 yazılım ve danışmanlık hizmetlerinden herhangi birini indirerek veya kullanarak, sizin veya yasal vasinizin, bu Koşulları okuyup anladığınızı ve bunlara bağlı kalacağınızı kabul edersiniz. Bu Koşullarda "siz", Hizmet Kullanıcılarını ifade eder. Hizmetlerimizi indirip kullanarak, bir Yetişkin olduğunuzu ve Hizmetler'i kullanması ve bunlara erişmesi için sizin tarafınızdan yetkilendirilmiş herhangi bir çocuğun veya öğrencinin bunu bu Koşullara uygun olarak yapmasını sağlamaktan sorumlu olacağınızı beyan ve garanti edersiniz.

Bu şartlar, Hizmetlerimizin tüm kullanıcıları içindir.

1- BU ŞARTLARDA DEĞİŞİKLİKLER

Bu şartları zaman zaman değiştirme veya düzenleme etme hakkını saklı tutuyoruz. Bu değişiklikleri uygun şekilde güncelliyoruz ve Son Güncellenme Tarihi belirtiyoruz. Hizmetlerimizi kullanarak, bu tür değişiklikleri ve değişiklikleri kabul etmiş olursunuz.

Bu şartlar www.e2yazilim.com adresinde mevcut olacaktır.

2- HESAPLAR, ŞİFRELER & GİRİŞ BİLGİLERİ

Hizmetlerden herhangi birine üye olursanız ve herhangi bir üçüncü taraf hizmeti üzerinden oturum açmıyorsanız, bilgilerinizi güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanıcı adı, şifre, e-posta adresi ve gerekli diğer bilgiler dahil olmak üzere oturum açma bilgileriniz, ve bunları gizli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Hesabınız altında gerçekleştirdiğiniz diğer faaliyetler de sizin sorumluluğunuzdadır. Şifrenizi düzenli olarak değiştirmeniz ve diğer çevrimiçi etkinlikler için aynı şifreyi kullanmamanız önerilir.

Lütfen hesap bilgilerinizi başka biriyle veya başka bir üçüncü tarafla paylaşmamayı kabul ettiğinizi unutmayın. Bu nedenle, hesabınızın birden fazla kişi veya üçüncü taraf tarafından kullanıldığına inanır ve tespit edersek, bildirimde bulunmaksızın veya size karşı herhangi bir yükümlülük altına girmeksizin hesabınız için Hizmetleri askıya alma, kısıtlama veya sonlandırma hakkını saklı tutarız. Bilgilerinizin ve hesabınızın izinsiz kullanıldığını tespit ederseniz, bizimle bilgi@e2yazilim.com adresinden iletişime geçmelisiniz. Bu durumda, hesabınızı doğrulamak için kimliğinizi doğrulamamız ve ilgili belge talep etmemiz gerekebilir.

 

Lütfen biz gibi davranan veya bizimle ilişkili gibi görünebilecek diğer Hizmetlerden haberdar olun ve dikkat edin.

Durumun böyle olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bizimle bilgi@e2yazilim.com adresinden iletişime geçin.

 

Hizmetlerden herhangi birinin hesabını kapatmak isterseniz, bizimle bilgi@e2yazilim.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

3- HİZMETLER VE İÇERİK KULLANIM KISITLAMALARI

Bu şartları okuyarak ve kabul ederek, sunduğumuz herhangi bir Hizmette bize zarar vermeye çalışan veya zarar veren herhangi bir faaliyette bulunmayacağınızı kabul edersiniz.

Aşağıdaki “Kısıtlamalar” a uygun şekilde hareket edeceğinizi ve Hizmetlerimiz hakkında veya diğer kişiler ve kullanıcılar hakkında aşağıdaki maddeleri içeren yorum, herhangi bir şey yayınlamayacak, metin, mesaj, görsel veya dosya dahil herhangi bir veri iletmeyeceğinizi kabul ediyorsunuz;

- yasadışı olan ve yasadışı herhangi bir faaliyet veya tartışmayı teşvik eden,

- herhangi bir kişi veya kuruluş olarak yanlış, yanlış, yanıltıcı ve kimliğe bürünme,

- saldırgan, cinsiyetçi, ırkçı, müstehcen, ahlaksız, şiddet içeren, taciz edici, tehdit edici, cinsel içerikli veya uygunsuz dil veya görseller

-birine veya Hizmetlere kişisel saldırı,

-her türlü hile,

-kendiniz veya herhangi bir üçüncü şahıs için iş için para teşvik etmek,

- telif hakları veya ticari markalar gibi herhangi bir garanti veya yasal bildirimi silmek ve sahip olmadığınız veya değiştirme hakkına sahip olmadığınız herhangi bir logo veya görseli değiştirmek.

- spam gönderme, trolleme vb. dahil olmak üzere her türlü yıkıcı eylem

-Hizmetlere zarar verebilecek virüs veya diğer kötü bileşenleri içeren,

- telif hakkı, patent, ticari marka, gizlilik veya diğer gizli bilgiler dahil olmak üzere üçüncü bir tarafın herhangi bir hakkını ihlal etmek

- gizlilik ve kişisel bilgiler dahil olmak üzere bir bireyin herhangi bir hakkını ihlal etmek.

-Hizmetlerin amacına uygun olmayan veya bunlarla çelişen diğer faaliyetler.

"Kısıtlamalar" a uygun şekilde hareket etmediğinize veya "Kısıtlamalar" dan herhangi birini ihlal ettiğinizi düşünürsek, bildirimde bulunmaksızın veya size karşı herhangi bir yükümlülük altına girmeksizin hesabınız için Hizmetleri askıya alma, kısıtlama veya sonlandırma hakkını saklı tutarız. Bu durumda hesabınızdan herhangi bir Sanal Öğeyi kaldırma hakkına da sahibiz. Bu "Kısıtlamaları" ihlal eden herhangi bir kullanıcıyla karşılaşırsanız, lütfen bilgi@e2yazilim.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Bununla birlikte, diğer kullanıcıların davranışlarından veya uyumluluğundan sorumlu değiliz. Siz ve diğer kullanıcılar kendi eylemlerinizden sorumlusunuz.

"Kısıtlamalarımızın" ihlali olarak gördüğümüz herhangi bir faaliyeti veya materyali kaldırma, silme veya reddetme ve yasal işlem yapma ve bunu kolluk kuvvetlerine götürme hakkına sahibiz. "Kısıtlamalarımızı" veya yasaları ihlal eden herhangi bir kullanıcının kimliğini belirleme konusunda emniyet yetkilileri ile iş birliği yapma ve uyum sağlama hakkımızı saklı tutuyoruz.

4- MÜLKİYET VE KULLANICI İÇERİĞİ

Oyunlar ve uygulamalar dahil tüm Hizmetler ve bunların herhangi bir verisi veya işlevselliği (geçmiş, şimdiki ve gelecekteki sürümler dahil), ticari markalar, telif hakkı ve patentler dahil olmak üzere tüm Hizmetler e2 yazılım ve danışmanlık hizmetlerinin mülkiyetindedir ve tarafımızca kontrol edilmektedir.

Metin, grafik, kullanıcı ara yüzü, bilgisayar kodları, logolar ve sesler vb. kapsayan her türlü içerik, ürünlerimize ve Hizmetlerimize aittir.

Tüm Hakları e2 yazılım ve danışmanlık hizmetleri tarafından saklıdır.

Kullanıcıların veya başka herhangi bir üçüncü tarafın, Hizmetlerin herhangi bir içeriğini ve bilgilerini kullanmasına ve değiştirmesine veya tersine mühendislik yapmasına izin verilmez.

Bazı Hizmetlerin, kullanıcı adı, avatar dahil olmak üzere, Kullanıcı İçeriğinizi kişiselleştirmenize veya başkaları tarafından görülen gönderiler, mesajlar, resimler, metinler veya diğer etkinlikler yoluyla diğer kullanıcılarla iletişim kurmanıza izin verdiğini kabul edersiniz.

Hizmetlerimiz aracılığıyla Kullanıcı İçeriği oluşturarak veya göndererek, gerekli izinleri kabul ederek bunu yaptığınızı ve onu kullanabileceğimizi, değiştirebileceğimizi veya uyarlayabileceğimizi kabul edersiniz. Ayrıca, Hizmetlerimizin bir parçası olarak bu tür Kullanıcı İçeriğini oluşturmanın veya yayınlamanın, herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmemize neden olmadığını kabul edersiniz. Bu nedenle, lütfen herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal edebilecek herhangi bir içerik oluşturmadığınızdan veya göndermediğinizden emin olun. Aksi takdirde, ilgili içeriği kaldırma veya silme hakkını saklı tutarız. Kullanıcı içeriğiyle ilgili herhangi bir noktayı ihlal ederseniz, maruz kaldığımız zararları tazmin etmekle yükümlü olacaksınız.

 

 

 

 

5- SORUMLULUK SINIRLAMALARI

Hizmetlerin her zaman kesintisiz veya sürekli olacağını garanti etmiyoruz. Bakım ve teknik arızalardan dolayı dilediğimiz zaman değişiklik yapma hakkımızı saklı tutar ve arızalar olabileceğini beyan ederiz.

Hizmetler geçici veya kalıcı olarak kullanılamayabilir ve bu durumdan kaynaklanan herhangi bir kayıp bizim sorumluluğumuzda değildir.

Biz ve herhangi bir üçüncü taraf aşağıdakilerden sorumlu tutulamayız:

- Geçici - Kalıcı bağlantı kaybı;

-Kullanıcı kullanımına bağlı olarak cihazda meydana gelen hasar veya kayıp

-Başka bir kullanıcının neden olduğu kayıp veya üzüntü

- Neden olduğumuz ancak şartları ihlal ederseniz tahmin edemeyeceğiniz veya bekleyemeyeceğiniz kayıp veya hasar;

- Hizmetleri kullanmaya başladığınız zaman sizin ve sizin tahmin edemeyeceğiniz ana kayıp veya hasarın dolaylı veya yan etkisi olan herhangi bir kayıp;

-Hizmetler size sunulmazsa veya kesintiye uğrarsa veya askıya alınırsa veya kontrolümüz dışındaki olaylar nedeniyle Koşullara uymazsak öngörülemeyen zararlar ve kayıplar,

-İhmalden kaynaklanan ölüm, kişisel yaralanma veya sahtekarlıktan hiçbir şekilde sorumlu değiliz.

Tüm Hizmetler 'olduğu gibi' ve göründükleri gibi sağlanır. Bunların hiçbiri için hiçbir ek vaat veya garanti verilmemektedir. Hizmetlerimizi kullanmanızdan hiçbir koşulda Hizmetlerimiz sorumlu olmayacaktır. Sağladığımız Hizmetlerin kişisel kullanımından siz sorumlusunuz.

 Durumumuza bağlı olarak hizmetleri istediğimiz zaman değiştirebiliriz. Ayrıca, Hizmetlerimizde farklı kullanıcılara farklı özellikler veya promosyonlar sunabiliriz, bu da diğer kullanıcılarla aynı hizmet deneyimini yaşamamanıza neden olabilir.

Hizmetlerimizi virüssüz yazılımlarla geliştirmek için gerekli aksiyonları alıyoruz. Ancak, kendi cihazınızın sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz. Bir antivirüs programı kullanmanız tavsiye edilir.

6- UYGULAMA MAĞAZASI VE UYGULAMA İÇİ SATIN ALMALAR

Uygulamalarımızı ve ilgili Hizmetlerimizi ilgili uygulama mağazasından indirerek, Kullanım Koşullarımıza ek olarak onların koşullarını da kabul etmiş olursunuz. Bu terimlerin okunması da tavsiye edilir.

Uygulamalarımızı ve ilgili Hizmetlerimizi indirerek anlık bildirimler olabileceğini kabul etmiş olursunuz. Böyle bir özellik sağlanmışsa, menüden bunları kabul edebilir veya kapatabilirsiniz.

Bir uygulama ve Hizmetler aracılığıyla herhangi bir öğe satın alacaksanız, uygulama içi satın alımların hüküm ve koşulları geçerli olacaktır ve bu hüküm ve koşulları burada kabul etmiş olursunuz.

Ayrıca, her türlü işlemin ilgili uygulama mağazası tarafından yönetildiğini ve uygulama içi satın alımların ödemesiyle ilgili herhangi bir sorun olması durumunda sağlayıcı uygulama mağazasına başvurmanız gerektiğini de kabul edersiniz.

7- ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI VE ÜÇÜNCÜ TARAF REKLAMLARI

Bazı sayfalarda üçüncü taraf web sitelerine, reklamlara veya içeriğe giden bağlantılarla karşılaşabilirsiniz. Bu bağlantılar, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan bağlantılardır.

Hizmetlerimizde sağlanan herhangi bir üçüncü taraf bağlantısı ve içeriğinden onaylanmış sayılmıyoruz ve sorumlu değiliz.

Bu içeriği veya bağlantıları ziyaret etmenizin eyleminden ve bu durumda meydana gelebilecek herhangi bir veri alışverişi veya sorundan sorumlu değiliz.

Üçüncü taraf bağlantısını ziyaret ederken gizlilik ve kullanım koşulları politikalarını gözden geçirmeniz önerilir. Ziyaretinizin tüm sorumluluğu size aittir.

Bazı sayfalarda üçüncü şahıslar tarafından sağlanan reklamlarla karşılaşabilirsiniz. Bu reklamların sorumluluğuna veya kontrolüne sahip değiliz. Uygunsuz bulduğunuz reklam içeriği varsa bizimle bilgi@e2yazilim.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Konuyu araştırabiliriz. Ancak konu ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Tıkladığınız reklamlarda ilgili reklam firması ile ilgileneceksiniz. Reklam ziyaretinizle ilgili ortaya çıkabilecek herhangi bir durum için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Reklam ziyareti eylemlerinizin tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

İçeriğinizden herhangi birinin bir Hizmete dahil olduğuna ve haklarınızı ihlal ettiğine inanıyorsanız, araştırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamalarımızdan herhangi birini indirerek ve hizmetlerimizi kullanarak, tüm kullanım koşullarını yasal olarak kabul etmiş olursunuz. Şartları kabul etmiyorsanız, hizmetlerimize erişmemelisiniz.

8- YASAL ŞARTLAR

Uygulamalarımız ve ilgili Hizmetlerimiz ticari kullanım için değil kişisel kullanım içindir.

Kullanım koşulları sizin için geçerlidir ve başka bir kişi veya kuruma aktarılamaz veya devredilemez.

Kanunen geçersiz sayılan şartlarda bir değişiklik olursa, düzenleme hakkına, geçersiz ise silme hakkına sahibiz.

Bu durum geri kalan koşulları etkilemez.

Değişiklik nedeniyle herhangi bir hakkımızı ertelersek, bu sonraki uygulamamızı etkilemeyecektir.

Kullanım şartlarına dahil olmayan bir kişinin hiçbir hakkı yoktur.

 

 

9- UYGUNLUK VE YAŞ KISITLAMALARI

Bazı uygulamalarımız ve ilgili Hizmetlerimiz için kayıt veya üyelik gerekli olabilir. Bu durumlarda 13 yaş sınırı olabilir.

Bu sınırın altında bir kullanımda, Hizmetlerimizden herhangi birinin üyesi olmak veya bunları kullanmak için 13 yaşın altındaki bir çocuğun ailesi veya velisi olmalısınız. Bu tür bir kullanımda, her türlü sonuç için tüm sorumluluğu kabul edersiniz. Bu tür ihmaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir koşulda ne biz ne de herhangi bir üçüncü taraf içerik sağlayıcısı veya bu tür kullanımdan kaynaklanan doğrudan, dolaylı, tesadüfi, özel veya sonuç olarak ortaya çıkan hasarlardan ilgili temsilcileri sorumlu olmayacaktır.

Çocuklara yönelik uygulamalar ve Hizmetler olabilir. Hizmetlerimizi ve 13 yaşın altındaki çocuklara yönelik uygulamalarımızı kullanarak, bir ebeveyn olduğunuzu veya hizmetlerimize erişmek ve bunları kullanmak için ebeveyninizin veya velinizin iznini aldığınızı kabul edersiniz.

Gözetim ve kullanım eylemleri, tüm yaş kısıtlaması olan ve derecelendirilmemiş uygulamalar için tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. e2 yazılım ve danışmanlık hizmetleri belirtilen yaş aralığına uygun olmayan kullanım için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Sanal Öğele için Kullanım Koşulları

Uygulamalarımızda sanal bir öğe satın almadan önce bu hüküm ve koşulları ("Sanal Öğeler Koşulları") dikkatlice okumanızı öneririz.

Sanal öğeler, avantajlar, yükseltmeler, kilidi açılabilir öğeler, kozmetikler, görünümler, oyun özellikleri veya madeni paralar, nakit para, jetonlar veya diğer oyun içi para birimi ("Jetonlar") olarak adlandırılır.

Tüm bunlardan genel olarak şartlarda Sanal Öğeler olarak bahsedilecektir.

 

Herhangi bir Sanal Öğeyi doğrudan veya dolaylı olarak satın alarak, bu Sanal Öğeler Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu Sanal Öğeler Koşulları, Kullanım Koşullarına ektir.

Bazı uygulamalarımız ve hizmetlerimiz birden fazla Sanal öğeye sahip olabilir.

Tüm sanal öğeler yalnızca oyun içinde kullanılabilir.

Oyun içindeki bazı ek işlevlere sanal öğeler aracılığıyla erişilebileceğini kabul ediyorsunuz.

Sanal öğeler de tarafımızdan reklam veya kampanyalarla kazanılabilir.

Oyunlarımızdan bazıları sanal öğeler satın almanıza izin verebilir. Geçici kampanyalar ve teklifler bulunabilir.

 

Oyunlarımızdan herhangi birinden Sanal Öğeler satın alırken ek hüküm ve koşullar geçerli olabilir. Bu Sanal Öğeler Koşullarına ek olarak, ilgili uygulama mağazası sağlayıcısının kendi hüküm ve koşullarını da kabul etmeniz gerekebilir. Uygulama mağazası şartlarını dikkatlice okumanızı öneririz.

Üçüncü şahısların Oyunlarımızın dışında Sanal Öğeler vermesine veya satmasına izin vermeyiz. Bu nedenle oyunlarımızı oynayarak, bu tür üçüncü şahıslardan Sanal Öğeler satın almamayı ve kullanmamayı kabul etmektesiniz. Satın aldığınız tüm yetkisiz Sanal Öğeler herhangi bir zamanda kaybedilebilir. 18 yaşın üzerindeyseniz veya 18 yaşın altındaysanız, fakat ebeveyninizden veya vasinizden onay almışsanız ve onların gözetimi altında iseniz, gerçek parayla sanal öğeler satın alabilirsiniz.

Sanal öğeler satın alırken sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Seçtiğiniz bir Sanal Öğe veya paketi satın alırken, ödemeniz ilgili uygulama mağazası aracılığıyla işlenecektir ve ek uygulama mağazası hüküm ve koşulları geçerli olabilir.

Fiyatlar belirtildiği gibidir. Ara sıra hatalar olabilir. Vergi dahil olabilir veya olmayabilir. Sanal Öğelerin fiyatları siz satın almadan önce değişebilir. Fiyatı değiştirme hakkımız saklıdır.

Yönlendirdiğiniz ödeme ekranındaki ödeme yöntemleri ve seçenekleri kendi takdirimize bağlı olarak değiştirilebilir.

Size uygun olan seçenek ile devam edebilirsiniz, bunu yaparak seçilen ödeme yöntemini kullanmaya yetkili olduğunuzu onaylamış olursunuz.

Devam etmek için bazı gerekli bilgiler istenecektir.

Kredi kartı ile ödeme yapıyorsanız, bankanızla ilgili sorunlardan sorumlu olmayacağız, bankanız buna yetki vermezse, siparişi kabul etmeyeceğiz ve sebebini size bildirmek zorunda olmayacağız.

Kartınızı veren kuruluşun sizden tahsil ettiği ücretlerden sorumlu değiliz.

Sağladığınız ödeme bilgilerinin doğru olduğundan lütfen emin olunuz.

Siparişinizi istediğiniz zaman verebilirsiniz. Bunu yaparak, Sanal Öğeler Koşullarına tabi olmayı, belirtilen fiyatta ödeme yapmayı, ödeme yöntemini ve tutarı tahsil etmemiz için bize yetki vermeyi kabul edersiniz. Onayınızı aldıktan sonra, sipariş ettiğiniz Sanal Öğeler oturum açtığınız hesaba atanacaktır. Atanmasını istediğiniz doğru hesapla giriş yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Ödemeleri biz yönetmiyoruz, ancak ilgili uygulama mağazası yönetiyor. Bu nedenle, ödemeyle ilgili bir sorununuz varsa, ilgili uygulama mağazasına başvurmanız gerektiğini kabul edersiniz.

 

 

Oyunda herhangi bir jeton veya başka bir öğe varsa, izin verildiği şekilde oyunda kullanabilirsiniz. Bu durumda, ilgili madeni para veya element sayısı otomatik olarak düşülür.

Sanal Öğeler oyunlar veya ülkeler arasında farklılık gösterebilir. Bu öğeleri herhangi bir zamanda bilgi verme yükümlülüğü olmaksızın kaldırabilir veya değiştirebiliriz. Devam etmek veya sürekli sağlamak zorunda değiliz.

Sanal öğeler satın alarak, aşağıdakileri kabul edersiniz:

- Hesaplar arasında sanal öğeler paylaşılmaması,

- Sanal öğeleri hesaplar arasında aktarmamak

- Sanal öğeleri hesaplar arasında yasa dışı olarak kullanmaya çalışmamak.

- Kullanıcının birden fazla hesabı olsa dahi sanal öğeleri birden fazla hesap için kullanmamak,

-Hesabınızı veya Sanal Öğenizi başkasına devretmemek veya aktarmamak,

Lütfen sanal öğelerin kullanımını tamamen sınırlama veya süre ile sınırlama hakkımızı saklı tuttuğumuzu unutmayın.

Sanal Öğelerin herhangi bir kişisel mülk olmadığını ve madeni paraların yasal para birimleri olmadığını kabul edersiniz.

Satın alınan Sanal Öğeler iade edilemez. Herhangi bir bakiyede faiz ödeme veya kazanç durumu yoktur.

Sanal öğeleri değiştirme, durdurma, sona erdirme ve geri çekme hakkına sahip olduğumuzu kabul ediyorsunuz.

Sanal bir öğe satın alarak, hesabınıza aktarılacağını kabul etmiş olursunuz. Satın alma işlemini onayladığınızda, onay vermiş olmanız nedeniyle 14 gün içinde iptal etme hakkına sahip değilsiniz.

Sağladığınız bilgileri doğrulayamıyorsanız, bu koşulları veya ödeme koşullarını ihlal ederseniz hesabınızda Sanal Öğeleri kullanımınızla ilgili bir dolandırıcılık veya yasa dışı faaliyet olduğundan şüpheleniriz ve hesabınız kapatılabilir ve gerekli eylemler tarafımızca alınabilir. 2 yıl boyunca etkin olmamanız durumunda hesabınızı ve sanal öğelerinizi geçici veya kalıcı olarak yasaklayabiliriz. Böyle bir durumda, herhangi bir geri ödeme veya tazminat alma hakkınız olmadığını kabul edersiniz.

Sanal öğeler için ödeme yaptıktan hemen sonra bunu hesabınızda göremeyebilirsiniz.

Yoğun zamanlarda 48 saat sürebilir.

Hala sorun yaşıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hesabınızın güvenliğinden ve hesabınızda herhangi bir yetkisiz satın alma yapılmamasını sağlamaktan siz sorumlusunuz.

Yetkisiz satın alımlardan sorumlu değiliz. (dolandırıcılık amaçlı satın alımlar veya reşit olmayanlar tarafından yapılan satın alımlar dahil). Bu tür satın alımların iadesi için lütfen bankanızla veya ilgili uygulama mağazasıyla iletişime geçin.

 

Herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmadığımızı ve Sanal Öğelerin iadesinden sorumlu olmadığımızı kabul edersiniz. Koşulları ihlal etmenizden kaynaklanan hasarlardan, yetkisiz satın alımlardan, hesabınızdaki ilerlemeden veya sanal öğe kaybından sorumlu tutulamayız.

Ek olarak; Yanlışlıkla tıklamanız sonucu herhangi bir kayıp veya satın alma işleminden sorumlu değiliz.

Herhangi bir hizmeti geri çektiğimizde veya bitirdiğimizde meydana gelebilecek herhangi bir kayıp veya sanal ürün kaybından, ana kayıp nedeniyle oluşabilecek maddi ve manevi zararlardan veya yan etkilerden sorumlu olmadığımızı kabul etmektesiniz.

 

Sanal Öğeler, kontrolümüz dışındaki olaylar (kaza, doğal olay, resmi veya gayri resmi iş anlaşmazlıkları, grevler gibi) nedeniyle kesintiye uğrar veya askıya alınırsa, Sanal Öğeler sizin için mevcut değilse ve Sanal Öğe Koşullarına uymazsak Kullanım, herhangi bir maddi veya manevi kayıptan sorumlu tutulamayacağımızı kabul edersiniz.

 

Sözleşmenin Tamamı: Bu Koşullar, Kullanıcı ve e2 yazılım ve danışmanlık hizmetleri arasındaki tüm sözleşmeyi ve anlayışı oluşturur.

 Bu Koşullar, başka herhangi bir belge (ler) kullanılarak değiştirilemez, ilave edilemez veya tadil edilemez.

Bize Ulaşın: Bu Koşullar veya Hizmetler ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bizimle bilgi@e2yazilim.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.