GİZLİLİK POLİTİKASI-e2 yazılım ve danışmanlık hizmetleri

Son Güncelleme: 21 Aralık 2020

Tüm oyunlar, mobil uygulamalar ve bunlarla ilgili hizmetler, e2 yazılım ve danışmanlık hizmetlerinin ("Şirket", "Biz", "Biz" veya "Bizim") mülkiyetindedir ve şirketimize aittir. Verilerinizi bu politikaya uygun olarak korumayı taahhüt ediyoruz. Kişisel veri ve bilgilerin kullanımını görmek için lütfen bu Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz.

Bu Gizlilik Politikası, e2 yazılım ve danışmanlık hizmetlerinin web sitesi (www.e2yazilim.com),oyunları, uygulamaları ve Hizmetleri için geçerlidir. Hizmetlerimizden herhangi biri kullanıldığında kullanıcılardan alınan verileri ve bilgileri nasıl kullandığımızı, sakladığımızı veya topladığımızı içerir.

GENEL

Hizmetlerimizi veya uygulamalarımızı kişisel verilerinizden herhangi biriyle kullandığınızda, bu verileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve sakladığımızı belirtmek için yasal bir yükümlülüğümüz vardır. Bu yükümlülük, gizlilik politikamız tarafından yerine getirilmektedir.

 

E-posta güncellemeleri, kayıt ve üyelik işlemleri ve daha fazlası dahil olmak üzere hakkınızda topladığımız ve işlediğimiz veriler hakkında bilgi edinmek için bu Gizlilik Politikasını okumanız son derece önemlidir.

 

Gizlilik Politikamız Kullanım Koşullarımızı, Çerez Politikamızı ve diğer belirtilen bildirim ve şartları tamamlayıcı niteliktedir. Bu Politika diğer herhangi bir şartı değiştirmez veya geçersiz kılmaz.

 

Hizmetlerimizi kullanarak veya ziyaret ederek, veri koruma yasaları çerçevesinde ve izin verdiği ölçüde bu Politikanın şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Bu Politikadaki herhangi bir şartı kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmetlerimizi ve Uygulamalarımızı kullanmayınız.

Bu Politikada her zaman değişiklik ve ayarlamalar yapma hakkını saklı tutarız. Güncellenme tarihini; Son Güncelleme tarihi bölümünden takip edebilirsiniz. Bu Politikayı ve değişikliklerini takip etmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklik hakkında bilgi vermek sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

 

 

 

1- ÇOCUKLARIN VERİ GİZLİLİĞİ

E2 yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak, 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek herhangi bir kişisel veri veya bilgi toplamıyoruz.

Bir çocuk, Hizmetlerimize veya uygulamalarımıza eriştiğinde, Google App Store, Analytics vb. gibi üçüncü taraflar API, IP Adresi, web tarayıcısı türü, görüntülenen içerik, ziyaret sıklığı, mobil hizmet sağlayıcı gibi bilgileri toplayabilmektedir.

Ancak, uygulamalarımızda ve ilgili Hizmetlerimizde çocuklardan herhangi bir kayıt bilgisi toplamıyoruz, işlemiyoruz veya saklamıyoruz.

Bazı uygulamalar ve Hizmetler çocuklar için tasarlanmış olabilir. Hizmetlerimize ve uygulamalarımıza çocuklar tarafından erişim, ziyaret ve kullanımın ebeveynlerinin veya vasilerinin sorumluluğunda olduğunu kabul edersiniz.

13 yaşın altındaki çocuğunuzun gözetiminiz dışında herhangi bir bilgi verdiğini düşünüyorsanız, bizimle bilgi@e2yazilim.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimiçi olarak herhangi bir bilgi paylaşırken çocukların ebeveynleri veya yasal vasileri tarafından denetlenmesini tavsiye ederiz.

 

2- KİŞİSEL VERİLER

Gizlilik Politikamızdaki kişisel veriler terimi adınız, doğum tarihiniz, iletişim bilgileriniz ve IP adresiniz gibi ilgili veriler için kullanılır.

Yasa gereği, Türkiye'deki tüm kuruluşlar kişisel verilerinizi belirli şekillerde işlemek ve bunları nasıl kullandıkları hakkında bazı bilgiler vermekle yükümlüdür.

Verilerinizin nasıl toplandığı konusunda bilgilendirilme ve yasa dışı olarak kullanılmasını önleme hakkına sahipsiniz.

Örneğin üye olup isim, e-posta, telefon bilgileri paylaşarak, uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi ziyaret ederek ve kullanarak, oyunlar ve uygulamalar içinde bilgi paylaşarak, formları doldurarak veya bizimle iletişime geçerek kişisel verilerinizi gönüllü olarak bize verdiğinizde, bu verileri toplayabilir, saklayabilir ve işleyebiliriz.

Bu veriler isim, unvan, adres, telefon numarası, kredi kartı bilgileri gibi bilgileri içerebilir ve sizin tarafınızdan gönüllü olarak sağlanan bilgilere göre değişiklik gösterebilir.

3- OTOMATİK VERİ TOPLAMA

 Kişisel verilerinizi, Hizmetlerimizden birini ziyaret ettiğinizde Çerezler aracılığıyla toplayabiliriz.

Bu kişisel veriler şunları içerir; cihazınız ve işletim sisteminiz hakkında bilgiler, IP adresiniz ve ağ bilgileriniz, hizmetlerimize tıkladığınız bağlantılar ve sayfalar hakkında bilgiler, ziyaretinizin süresi, oyun için puanlarınız, ilerlemeniz ve sıralamanız, satın alma işleminizin detayları, Uygulama için Sanal Öğe dönüşümleri, bağlandığınız diğer kullanıcılar ve iletişim bilgileriniz, aradığınız ve görüntülediğiniz konular hakkında bilgiler ve sayfa yanıt süreleri, indirme hataları, bağlantı kayıpları, sayfa etkileşim tıklama kaydırma bilgileri, sayfa gezinme yöntemleri hakkında bilgiler, URL tıklama tarihi ve saati bilgisi.

Belirtilen verileri aşağıdaki amaçlarla kullanırız;

- Hizmetlerin düzgün çalışabilmesi ve sizlere daha iyi hizmet verilebilmek için,

- Çevrimiçi trafiği ve hizmetlere kullanıcı katılımını izlemek için,

- Kullanıcıyı oyun içi işlevlere bağlamak için,

- Sorularınıza cevap vermek için,

- Sanal öğeler veya oyun içi satın alımlar yapmanıza izin vermek için,

- Diğer oyuncularla iletişim kurmanızı sağlamak için,

Bilgiler, meşru menfaatlerimiz için gerekli olduğundan, kullanıcıların temel hak ve özgürlüklerini ihlal etmeden işlenir.

4- ÜÇÜNCÜ TARAFLAR

Hizmetlerimiz ve uygulamalarımız size reklam gösteren özellikler içerir. Üçüncü tarafın bu reklamları, ilgi alanlarınızı hedefleyen ayrıntıları toplayabilir. Bu alanlarda, hakkınızda kişiselleştirilmiş reklamlar için veri toplamayı devre dışı bırakma seçeneği var ise seçim yapabilirsiniz. Bu reklamı durdurmaz, reklam alaka düzeyini düşürür.

 Kullandığımız reklam ortakları ve hizmet sağlayıcıları şunlardır:

AdMost (AdMost Mediation Ltd.), AdMob (AdMob Google Inc.), AdColony (Jirbo, Inc.), OneSignal (Lilomi, Inc.), Facebook Audience Network (Facebook, Inc.), Facebook Analytics for Apps (Facebook, Inc) .), Facebook Authentication (Facebook, Inc.), Google Analytics for Firebase (Google Inc.), Google Analytics (Google Inc.), Crashlytics (Google Inc.), MoPub (MoPub Inc.), MobFox (MobFox Mobile Advertising GmbH.), Vungle (Vungle, Inc.), AppLovin (AppLovin Corporation), Appnext (Appnext Ltd.), Unity Ads (Unity Technologies ApS), SupersonicAds (SupersonicAds Ltd.), Flurry RTB (Yahoo! Inc.)

Belirli hizmet sağlayıcılarımız bize teknik ve idari destek sağlar. Hizmet sağlayıcılarımıza gereken minimum düzeyde kişisel verileri sağlıyoruz ve başka nedenlerle kullanmamalarını istiyoruz.

Üçüncü taraf sitelere, bağlantılara ve reklamlara tıkladığınızda, kontrolümüz dışında olduğunuzu ve bu alanın Politika kapsamında olmadığını kabul edersiniz. Eriştiğiniz bağlantıların ve sitelerin kendi Gizlilik Politikaları olabilir ve sizden kişisel veriler toplayabilir. Lütfen verileri paylaşmadan önce eriştiğiniz hizmetlerin politikalarını dikkatlice okuyun.

 

 

 

 

5- KİŞİSEL VERİLERİN PAYLAŞIMI

Kişisel verilerinizi, kendi şirketimiz içinde, destek ve analitik ve hizmetimizi iyileştirmek için kullanılan arama motoru sağlayıcıları için hizmet sağlayıcılarımıza verdiğimiz seçilmiş üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.

Siz onay vermedikçe, verilerinizi size doğrudan pazarlama yapmalarına imkan verecek üçüncü şahıslarla paylaşmayız.

Şirketimiz veya varlıklarının çoğunun devredilmesi, yasal yükümlülüklere uymamız ve usulsüzlüğün çözümünde iş birliği yapmamız gerekirse, Kullanım Koşulları şartlarının gerektirmesi halinde veya şirketimizin, kullanıcıların veya diğer kişilerin haklarını ve güvenliğini korumamız gerektiğinde, kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz.

6- KİŞİSEL VERİLERİN SAKLANMASI ve GÜVENLİĞİ

Kişisel verilerinizi, sunduğumuz Hizmetlerin devamı talebi süresince ve belirttiğimiz sebepler geçerli olduğu sürece saklıyoruz.

 

Bizden e-posta almaktan vazgeçmek isterseniz, harekete geçeceğiz ve e-postayı tekrar iletmemek için e-posta adresinizi dosyamızda saklayacağız.

 

Araştırma ve istatistiksel amaçlar için, bilgilerinizi bildirimde bulunmaksızın süresiz olarak saklayabiliriz.

Kişisel verilerinizi korumak bizim için çok önemlidir ve bu konuyu ciddiye alırız.

Kişisel verilerinizi korumak için şifreleme (SSL) kullanıyoruz ve sağlanan tüm bilgiler sunucularımızda güvenli bir şekilde saklanıyor.

Verileriniz güvenli sunucularımızda veya üçüncü taraf veri merkezlerinde saklanabilir.

Hizmet sağlayıcılarımızdan bazıları Avrupa Ekonomik Alanı ("AEA") dışında yer alabilir. Bu hizmet sağlayıcılar bizim için veya tedarikçilerimiz için çalışabilir ve ödeme ayrıntılarınızın işlenmesi konusunda destek sağlayabilir.

e2 yazılım ve danışmanlık hizmetleri, kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca Politikada belirtilen sınırlar dahilinde yurt içinde veya yurt dışında işleyebilir, saklayabilir veya aktarabilir.

Size Hizmetlerimizle ilgili herhangi bir şifre verirsek, bunu gizli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Lütfen bunu kimseyle paylaşmayınız.

 

 

 

 

 

6. KULLANICI HAKLARI

Veri sahibi olarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 11. maddesi kapsamında kişisel verilerinize ilişkin haklara sahipsiniz.

Haklarınız aşağıdaki gibidir;

- Hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu hakkın düzgün işlemesi ve kişisel kontrolünüz için bize sağladığınız bilgilerin bir kopyasını saklamanızı tavsiye ederiz. Bu hak, size başkaları hakkındaki bilgilere erişme hakkı vermez. Bu hakkın kullanılması için belirlediğimiz iletişim üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

- Hatalı olduğunu düşündüğünüz kişisel verileri silmek için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir, saklamamızı istemiyorsanız tüm kişisel verilerinizi tamamen silmemizi talep edebilirsiniz. Bununla birlikte, kişisel verilerinizi tamamen silmemek için meşru bir nedenimiz olduğuna inanırsak, bunu yapmak zorunda olmadığımızı belirtmek isteriz. Böyle bir neden oluşursa, talebinize yanıt olarak bir sebep ile sizleri bilgilendiririz. Verilerinizi silerseniz ve yeni veriler sağlarsanız, sağladığınız yeni verilerin doğruluğunu kontrol etmek için adımlar atabiliriz. Herhangi bir formu doldurmadan bizimle iletişime geçerek silme veya değiştirme hakkınızı kullanabilirsiniz.

- Verilerinizi işlemeyi durdurmamızı talep etme hakkına sahipsiniz. Bilgilerinizi, Hizmetlerimizi iyileştirmek, size teknik destek sağlamak, Hizmetlerimizde çevrimiçi eylemleri güvenli hale getirmek ve işimizi yönetmek için işleriz. Kişisel verilerinizin doğruluğuna itiraz ettiğiniz ve doğruluğunu kontrol etmemizi istediğiniz durumlarda, bunları silmemizi istemiyor fakat kullanmamızı da istemiyor olduğunuzda, bilgilerinizi işlememize gerek olmadığını düşündüğünüzde verileri, ancak yasal bir talepte bulunabilmeniz için saklamamızı istiyorsanız, kişisel verilerinizin işlenmesini durdurmak isteyebilirsiniz. Kişisel verilerinizi işlemeye devam etmek için meşru bir nedenimiz olduğuna inanıyorsak, işlemeyi durdurmayabiliriz. İsteğinize yanıt verirken size nedenini söyleyeceğiz.

Bu hakkın kullanılması için belirlediğimiz iletişim üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Detaylı bir açıklama talebi ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Herhangi bir forma gerek yoktur.

 

İletişim almayı durdurma hakkına sahipsiniz. E-posta pazarlama iletişimi gibi iletişim araçlarından vazgeçme hakkına sahipsiniz. Bunu abonelikten çıkma seçeneği ile yapabilirsiniz. Bizimle doğrudan iletişime geçmeyi tercih ederseniz, bize bilgi@e2yazilim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

-Otomatik karar verme ve profil oluşturma gibi özelliklerin varlığından haberdar olma, bunlardan haberdar olma ve itiraz etme hakkına sahipsiniz.

 

Haklarınızı kullanmak istediğinizde, sizden bilgilerinizin doğru olduğunu ve söylediğiniz kişi olduğunuzu kanıtlamanızı isteme hakkına sahibiz.

Kimlik doğrulama için sizden kimlik belgenizin bir kopyasını vermenizi isteyebiliriz.

Kullanmak istediğiniz hak hakkında açık ve anlaşılır bir talepte bulunmalısınız. Bu şekilde talebiniz daha verimli karşılanır. Yetersiz bilgi sağlarsanız, gerekli bilgiler sağlanana kadar sizi bilgilendirerek talebinizin işleme alınmasını geciktirebiliriz.

7- İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa veya haklarınızdan herhangi birini kullanmak istiyorsanız, bizimle bilgi@e2yazilim.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.