e2 fair uygulamamız ile Kongre Sanal Fuar Etkinlik çözümleri.

Geliştirdiğimiz e2 fair uygulaması ile sanal fuar, kongre, etkinlik vb. bir çok alana hitap ederek yüksek kalitede bir deneyim sunuyoruz.

e2 fair Sanal Fuar, Kongre, Etkinlik Uygulamamız

e2 yazılım olarak, fuar, kongre ve etkinliklerinizi sanal platforma taşıyarak e2 fair uygulamasını geliştirdik. Etkinliğinizdeki alan ve standları karakteriniz ile 3 boyutlu olarak deneyimleyebileceğiniz e2 fair ile Türkiye'de kendi yazılım ekibimiz ile geliştirdiğimiz , uluslararası platformda ise uygulamamızın alan gerçekçiliği ve kalitesi ile öncü olduğumuz çözümlerimizi sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kongre, Fuar ve Etkinlikleriniz için dijital bir çözüm arıyorsanız, e2 fair ile sanal etkileşim dünyasına katılarak süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.


Peki e2 fair nedir ve ne sağlar? e2 fair ile ; Sanal standlar ile şirketinizin ya da yönettiğiniz etkinlikteki katılımcı şirketlerin logo ve tanıtımını yapabilir, konferans salonları ile konferansları yansıtabilir ya da katılabilir, business lounge alanında ise chat özelliği ile yazılı kartvizit ve görüş alışverişi yaparak deneyimizi genişletebilirsiniz.


e2 fair ile ilk ve öncü bir hizmet almak isterseniz, e2 fair demosu talep etmek için bilgi@e2yazilim.com adresine DEMO başlıklı mail gönderebilir, detaylı bilgi için bizimle 0552 653 70 71 ve 0553 134 36 01 numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. e2 fair, macOS ve Windows platformun da hizmete sunulmuştur. 3D sanal fuar alanı ve 3D sanal showroom için web platformumuz da bulunmaktadır.


e2 fair Kullanım Alanları

• 3 Boyutlu Sanal Fuar

• 3 Boyutlu Sanal Kongre

• 3 Boyutlu Sanal Etkinlik

• 3 Boyutlu Sanal Konferans, Sempozyum

• 3 Boyutlu Mimari Alan

• 3 Boyutlu Showroom

e2fair ürüne özel web sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.